Sıkça Sorulan Sorular

1-) Sistem Nasıl Çalışır ?

Sistemeye üye olarak başlıyabilirsiniz , Üye olduktan sonra ki işlemler çok basit Bakiye yükleyerek işlemlerinize başlayabilirsiniz  Kredi Kartı / Havale EFT / Mobil ödeme ile 7/24 bakiye yükleyebilirisiniz, herşey otomatik olarak gerçekleşmektedir, Fenomen olmak bu kadar basit :)

Verdiğim Siparişler Ne Zaman Tamamlanır?

Sipariş verdiğiniz zaman , Kontrol paneli üzerinden sipariş durumunu kolaylık ile takip edebilirsiniz , Sipariş açıklamarında sipariş tamamlanma süreleri yazmaktadır, İşlem yoğunluğuna bağlı olarak değişiklik göstermekte

Link Ve Kullanıcı Adı Nedir?

Görsel, video ve yorum benzeri ürünlerinde hangi sosyal medyada sipariş verecekseniz orada yer alan görselin veya videonun bağlantı linkini kopyalayabilirsiniz. Takipçi işlemlerinde tek yapmanız gereken kullanıcı adı girmeniz veya profilinizin bağlantı linkini girmenizdir, ikiside kabul olacaktır. YouTube ve Facebook servislerinde bağlantı linki gereklidir.

Aynı Linke İşlem Bitmeden Fazla Sipariş Girebilirmiyim?

Aynı linke tek bir sipariş vermenizi öneriyoruz. Örnek olarak verecek olursak, aynı linke bir işlem bitmeden ikincisini verirseniz ve ikiside aynı anda başlarsa başlangıç sayıları aynı başlayacağından hatalı sayılır ve telafisi olmaz. Farklı bir örnek ile verecek olursak , aynı linke aynı anda hem beğeni, hem izlenme hemde yorum sipariş edebilirsiniz. Kısacası aynı linke aynı işlemden birden fazla yapmayınız, aynı linke farklı işlemlerden istediğiniz kadar yapabilirsiniz.

Drip-Feed​​​​​​​ Nedir?

DripFeed Süreli sipariş anlamına gelmektedir, Beğeni,İzlenme,Takipçi servislerinde ve ya DripFeede uygun olan tüm servislerde çalışmaktadır.